Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Veltěž : SK Úvaly 1:2 (1:1)

3. 10. 2015

V sedmém kole jsme zajížděli na hřiště třetího celku soutěže. Soupeř měl stejně bodů jako my, ale odehrán o jeden zápas více. Čekali jsme tvrdý boj o body. Více než soupeř nás ale zaskočil "fotbalový" terén. Hřiště bylo v hrozném stavu. Naši hráči se s tím nevyrovnali po celý zápas.

Na soupeře jsme "vlétli". Během prvních deseti minut jsme však nedokázali proměnit hned tři vyložené brankové šance. Paradoxně z ojedinělého rohu soupeře jsme po naší hrubé chybě inkasovali. Stále jsme soupeře tlačili na jeho polovině. Vytvářeli šance, které jsme nedokázali proměňovat. Do poločasu se nám podařilo střelou Patrika Pakosty vyrovnat.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním strhnout vítězství na svou stranu. Dostávali jsme se do šancí, ale bez výsledku. Naštěstí se podařilo Vítkovi Fuchsovi vsítit rozhodující branku přímo z rohového kopu. V tuto chvíli soupeř jen nakopával míče ze své obranné poloviny. Do žádné souvislé akce jsme ho nepouštěli.V závěru zápasu jsme mohli paradoxně ze zbytečného rohu inkasovat. Soupeř naštěstí nastřelil tyč. Poté byl zápas rozhodčím ukončen.

Získali jsme další tři důležité body do tabulky. Klukům děkuji za bojovný výkon.

 

sestava:

                                                   Adam Bubák

         Tomáš Borecký       Kuba Novák     Honza Řehák      Tomáš Buček

       Martin Vobiš       Vítek Fuchs        Lukáš Komínek       Martin Tomečka

                                    Patrik Pakosta       Patrik Štrynek

střídali:

Kuba Oulík, Jára Poděbradský, Martin Borecký, Aleš Čaban, Filip Teplý,

Vojta Neubert

branky: Patrik Pakosta, Vítek Fuchs

Foto ze zápasu