Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Slavia Louňovice : SK Úvaly 1:4 (0:2)

29. 5. 2016

sestava:

                                                   Adam Bubák

       Martin Borecký                   Honza Řehák                 Vojta Neubert

                                                  Tomáš Borecký

Pepa Fischer           Lukáš Komínek          Vítek Fuchs         Martin Tomečka

                           Denis Pik                                Patrik Pakosta

střídali:

Kuba Oulík, Kuba Novák, Tomáš Buček, Martin Vobiš, Aleš Čaban, Filip Teplý

branky:

Denis Pik 2x, Pepa Fischer 1x, Lukáš Komínek 1x

Hodnocení zápasu:

Ve 23. kole jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Louňovic. Mužstvo Louňovic se před tímto kolem nacházelo na třetím místě průběžné tabulky. Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř, ale také jsme věděli, že v případě zisku tří bodů s předstihem vyhrajeme celou soutěž.

Hned od úvodního hvizdu jsme se tlačili k soupeřově brance. Ale naše kombinace většinou končili chybnou finální přihrávkou nebo lepším zakončením. Hra se většinou odehrávala na polovině soupeře. Smůlu v zakončení se nám podařilo "protrhnout" ve 22. minutě, kdy si Pepa Fischer naběhl na centr a z "první" zakončil střelou pod břevno. Těsně před poločasem ve 33. minutě jsme krásně zakombinovali na soupeřově polovině a Denis Pik umístěnou střelou z 11 metrů zamířil nekompromisně k levé tyči louňovické branky 2:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím, že když budeme pokračovat ve hře z prvního poločasu, tak bychom si tolik potřebné tři body měli odvézt. Ale hned čtyři minuty po zahájení druhého poločasu po naší hrubé chybě ve středu hřiště soupeř využil naší chyby a nejnebezpečnější louňovický hráč č. 4 s přehledem zakončil sólový únik 2:1. V tu chvíli jsme znervózněli a louňovičtí hráči vycítili příležitost. Naštěstí hned ve 48. minutě soupeř fauloval Denise Pika v pokutovém území. Nařízenou penaltu sám Denis proměnil 3:1. Od této chvíle jsme měli zápas již pod kontrolou. Vytvářeli jsme si šance, ale proměňování "nic moc". V 67. minutě Lukáš Komínek proměnil jednu z příležitostí a stanovil konečné skóre na 4:1.

Všechny kluky (bez výjimky) musím pochválit za nasazení a předvedený výkon.