Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Mnichovice : SK Úvaly 1:4 (0:1)

12. 6. 2016

sestava:

                                                 Adam Bubák

        David Rais                       Honza Řehák                 Tomáš Buček

                                                   Filip Beneš

  Pepa Fischer         Lukáš Komínek        Vítek Fuchs        Martin Tomečka

                          Denis Pik                          Patrik Pakosta

střídali:

Martin Borecký, Kuba Oulík, Martin Vobiš, Tomáš Borecký, Aleš Čaban

branky:

Denis Pik 2x, Pepa Fischer 1x, Patrik Pakosta 1x

 

V neděli jsme zajížděli k poslednímu mistrovskému utkání do Mnichovic. Před tímto utkáním mělo mužstvo Mnichovic na svém kontě pouze jednu porážku a dvě remízy v celé soutěži. Na podzim jsme s tímto soupeřem sice vyhráli, ale výsledek jsme otáčeli v posledních patnácti minutách.

Hned od úvodního hvizdu se soupeř do nás "tlačil". Napadal naše hráče již v rozehrávce. Tento styl hry soupeře jsme očekávali a nepanikařili jsme. Drželi jsme se naší taktiky. Hrát v úzkém bloku a vyrážet do rychlých a nebezpečných protiútoků. To se nám hned v 11. minutě vyplatilo. Po našem vhozeném autu na půlící čáře jsme krátkými narážečkami zakombinovali, Vítek na levé straně obešel tři mnichovické bránící hráče a předložil Pepovi míč před prázdnou bránu, pro kterého nebylo složité doklepnout míč do opuštěné brány. Po této brance se naše hra uklidnila a odehrávala se převážně ve středu hřiště. Jen na konci poločasu jsme se zbytečně nechali zatlačit soupeřem před naši bránu. To soupeř málem využil k vyrovnávací brance. Naštěstí se tak nestalo.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že soupeře nesmíme pustit do své hry. To se nám podařilo splnit hned ve první minutě druhého poločasu. Denis využil chybnou rozehrávku domácího brankaře a nekompromisně zasunul míč do prázdné brány. Soupeř znervózněl, hra se mu přestávala dařit. Ve 44. minutě se nám podařilo navýšit skóre na 3:0. Sice po ojedinělé chybě na levé straně naší obrany jsme inkasovali branku. Dále jsme hráli svoji hru a patnáct minut před koncem utkání Patrik po brejkovém úniku stanovil konečné skóre na 4:1. Poté jsme již utkání kontrolovali a v poklidu dovedli do vítězného konce.

Co dodat? 22 mistrovských zápasů - 22 výher. Kluci děkujeme!!!

 

Foto ze zápasu