Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Klíčany : SK Úvaly 0:4 (0:3)

26. 3. 2016

Dnešním dnem začala jarní fotbalová soutěž.

V úvodním zápase nám bylo soupeřem mužstvo TJ Klíčany, které se momentálně nachází ve středu tabulky se ziskem 19ti bodů. V podzimní části soutěže se soupeř na našem hřišti prezentoval velmi slušným výkonem a docela nás potrápil. Proto jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas.

Naštěstí hned od úvodní minuty kluci soupeře zatlačili na jeho polovinu a většinou nepouštěli přes půlící čáru. Bylo otázkou času, kdy vstřelíme úvodní branku. Šance přicházely, ale naší nedůrazností a "nemohoucností" jsme nebyli schopni je proměnit. Naštěstí po dobře rozehraném rohovém kopu domácí obránce chytil míč do ruky a následovala penalta, kterou Lukáš Komínek s přehledem proměnil. Do poločasu jsme přidali ještě dvě branky a spousta dalších příležitostí zůstala nevyužita.

Ve druhém poločase hra z naší strany bohužel upadla do "okresního průměru". Sice jsme přidali ještě jednu branku, ale jinak "nic moc" předvedená hra.

Kluky musím samozřejmě za chuť do hry a odhodlání vyhrát pochválit. Nikdo z kluků žádný souboj nevypustil. Důkazem toho je, že soupeř za celý zápas naši branku neohrozil.

Na druhou stranu nám zápas ukázal, že je na naší straně hodně co zlepšovat.  

 

sestava:

                                                  Adam Bubák

    Martin Borecký                      Honza Řehák                   Tomáš Buček

                                                    Kuba Novák

      Kuba Oulík      Vítek Fuchs       Lukáš Komínek      Martin Tomečka

                            Denis Pik                               Patrik Pakosta

střídali:

Martin Vobiš, Tomáš Borecký

branky:

Lukáš Komínek 3x, Denis Pik 1x

 

Foto ze zápasu