Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Úvaly : TJ Slavia Louňovice 5:1 (0:1)

24. 10. 2015

V desátém kole jsme přivítali na domácím hřišti fotbalisty z Louňovic. Před zápasem měl soupeř na nás ztrátu šesti bodů. Po minulém vydařeném zápase jsme mysleli, že se soupeř "porazí" sám. Opak byl pravdou. Soupeř na nás vlétl a z první vážnější akce nám vstřelil zasloužený gól. A dále ohrožoval nebezpečně naši branku. Až po patnácti minutách se nám podařilo ze soupeřova tlaku vymanit. Sice jsme měli míč více v držení, ale zbytečnými, zbrklými a nesmyslnými nákopy jsme se míčů zbavovali. Do poločasu jsme prakticky louňovického brankaře vážněji neohrozili.

Do druhého poločasu jsme provedli trojí střídání. Hned od úvodního hvizdu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. Začali si rychle přihrávat, vtipně kombinovat. Za to jsme byli hned po dvou minutách hry odměněny vyrovnávající brankou. Za dalších deset minut jsme šli do vedení a od té doby nebylo pochyb o našem vítězství. Do konce druhé půle jsme ještě vsítili tři branky.

Jak je vidět, je ještě mnoho na naší hře zlepšovat. První poločas byl z naší strany přímo tragický. Za druhý poločas musím však všechny kluky pochválit za předvedený výkon.

 

sestava:

                                                      Adam Bubák

       Tomáš Borecký          Patrik Štrynek        Honza Řehák         Tomáš Buček

           Kuba Oulík            Vítek Fuchs          Lukáš Komínek      Martin Tomečka

                                  Denis Pik                             Patrik Pakosta

střídali:

Martin Borecký, Kuba Novák, Martin Vobiš, Filip Teplý, Zdeněk Kulhavý

branky:

Denis Pik 2x, Patrik Pakosta 2x, Vítek Fuchs 1x

Foto ze zápasu