Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Úvaly : TJ Mnichovice 3:2 (1:1)

7. 11. 2015

V posledním podzimním kole soutěže jsme na svém hřišti přivítali dosud 100% bodujícího soupeře z Mnichovic. Soupeř se před dnešním zápasem nacházel na druhém místě průběžné tabulky jen díky méně odehraným zápasům. Obě mužstva do zápasu nastoupila v optimálních sestavách. Kluci šli do hry s odhodláním v tomto utkání zvítězit.

Od úvodního hvizdu jsme na soupeře vlétli a zatlačili na jeho polovinu. Během prvních dvaceti minut jme si vypracovali jasné čtyři gólové šance, které jsme však trestuhodně neproměnili. V 18. minutě jsme naštěstí šli do vedení krásnou brankou Martina Tomečky. Po vstřeleném gólu jako by se naši hráči uspokojili. Soupeř začal hrozit nebezpečnými brejky. Ve 27. minutě po naší chybě zaslouženě vyrovnal. Do poločasu se hrál otevřený fotbal se šancemi na obou stranách.

Do druhé půle jsme vstupovali s odhodláním strhnout vítězství na svoji stranu. Buhužel záložníci si neplnili své úkoly. V těchto chvílích nás soupeř přehrával a ve 42. minutě vsítil vedoucí branku. Naštěstí naše hráče obdržená branka "nepoložila". Provedli jsme postupně trojí střídání. Následně ve 47. minutě se nám podařilo brankou Lukáše Komínka vyrovnat. Od této chvíle jme soupeře zatlačili na jeho polovinu. Náš tlak vyústil v 64. minutě brankou výborně hrajícího Denise Pika. Po této brance již naši hráči nepustili soupeře do žádné vážnější šance.

Závěrem dnes musím všechny kluky pochválit, samozřejmě i ty kteří se dnes nedostali na hřiště. Teď nás čeká "Zimní liga", kde se musíme důkladně připravit na jarní odvetné boje.

 

sestava:

                                                    Adam Bubák

       Tomáš Buček           Kuba Novák            Honza Řehák          Vojta Neubert

          Kuba Oulík        Vítek Fuchs         Lukáš Komínek          Martin Tomečka

                                  Denis Pik                             Patrik Pakosta

střídali:

Patrik Štrynek, Martin Vobiš, Martin Borecký, Filip Teplý, Zdenda Kulhavý, Miky Sirka

Branky:

Martin Tomečka 1:0

Lukáš Komínek 2:2

Denis Pik 3:2

Foto ze zápasu